Rekreacinės teritorijos

PIRMOJI AUKŠTUPĖNŲ REKREACINĖ TERITORIJA

Pirmoji Aukštupėnų rekreacinė teritorija užima virš 31 ha plotą ir apima centrinį Kupiškio marių paplūdimį bei Uošvės liežuvio salą. Šioje teritorijoje yra smėlio paplūdimys, persirengimo kabinos, suoliukai, mediniai lauko baldų komplektai, 2 krepšinio aikštelės, tinklinio aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, tualetai, šiukšlių dėžės, konteineriai, informaciniai stendai, gelbėtojų postas, valčių elingas, tiltas į salą, automobilių stovėjimo aikštelės, šalia yra dviračių takas. Čia vyksta įvairūs renginiai, teritorija stebima vaizdo kameromis. Uošvės liežuvio saloje įrengtas dendrologinis parkas.

Šioje rekreacinėje teritorijoje taip pat veikia vandens ir sniego parkas WakePark Kupiškis.

IMG_5288

ANTROJI AUKŠTUPĖNŲ REKREACINĖ TERITORIJA

Antrojoje Aukštupėn rekreacinėje teritorijoje yra 1,2 ha ploto poilsiavietė, kurioje yra įrengtas smėlio paplūdimys, persirengimo kabinos, automobilių stovėjimo aikštelė, informaciniis stendas, tualetas, tinklinio aikštelė, suoliukai, tiltas, šiukšlių dėžės, konteineris. Ši poilsiavietė paskelbta „Utenos alaus“ poilsiaviete.

 

PAJUODUPĖS REKREACINĖ TERITORIJA

Šioje rekreacinėje teritorijoje esančių poilsiaviečių bendras plotas – 4,6 ha. Jose yra informaciniai stendai, tualetai, šiukšliadėžės, konteineriai, laužavietės, suoliukai, medinių lauko baldų komplektai, automobilių stovėjimo aikštelės.

IMG_5296

  VĖŽIONIŲ REKREACINĖ TERITORIJA

Vėžionių rekreacinė teritorija užima beveik 4 ha plotą. Šioje teritorijoje yra 3 smėlio paplūdimiai, persirengimo kabinos, pavėsinės, suoliukai, medinių lauko baldų komplektai, laužavietės, šiukšliadėžės, konteineriai, automobilių stovėjimo aikštelės, informacijai stenai, tualetai, tilteliai, tinklinio aikštelė.

IMG_5326

 

 BAGDONIŲ REKREACINĖ TERITORIJA

10,5 ha ploto rekreacinę teritoriją sudaro Bagdonių sala su privažiavimu į ją ir aikštelė. Persikelti į salą plaustu galima tik vasaros sezono metu, čia yra 8 pilnai įrengtos poilsio aikštelės, pėsčiųjų takai. Kupiškio marių krante, likusioje rekreacinės teritorijos dalyje, yra automobilių stovėjimo aikštelė, tualetas, šiukšlių dėžės ir konteineris, suolai, lauko baldų komplektai, laužavietė, tiltas, smėlio paplūdimys.

IMG_5356

 

PALĖVENĖLĖS REKREACINĖ TERITORIJA

27,5 ha Palėvenėlės rekreacinę teritoriją sudaro dvi poilsiavietės, kuriose yra smėlio paplūdimiai, informaciniai stendai, tualetai, suolai, medinių baldų komplektai, šiukšlių dėžės, konteineriai, tiltas, laužavietė.

IMG_5398

DRŪLĖNŲ REKREACINĖ TERITORIJA

Ši rekreacinė teritorija yra 2,3 ha ploto, joje yra smėlio paplūdimys, tualetas, informacinis stendas, suoliukai, stalas, pavėsinė, laužavietė, šiukšlių dėžės ir konteineris, automobilių stovėjimo aikštelė.

IMG_5401

 

 PAKETURIŲ REKREACINĖ TERITORIJA

3,3 ha rekreacinėje teritorijoje yra smėlio paplūdimys, persirengimo kabina, tiltas, medinių lauko baldų komplektai, pavėsinė, laužavietė, šiukšlių dėžės ir konteineris, tualetas, informacinis stendas, automobilių stovėjimo aikštelė. Ši poilsiavietė paskelbta „Utenos alaus“ poilsiaviete.

 

KUPIŠKIO MIŠKŲ URĖDIJOS POILSIAVIETĖS

Poilsiavietės pavadinimas (vieta)

Nuotrauka

Ypatybės

Mirabelio poilsiavietė

(Kupiškio girininkija, Mirabelio miškas)

1 Ši poilsiavietė yra gana erdvi, su vaikų pramogoms pritaikyta žaidimų aikštele ir įranga. Yra didelė pavėsinė, laužavietė.

„Grybas“

(Subačiaus girininkija, Žvirblionių miškas)

2 Poilsiavietėje yra pavėsinė, laužavietė, miško baldai (suolai, stalai), tualetas.

„Lapkalnis“

(Alizavos girininkija, Uogbalės miškas)

3 Ši prie tvenkinio įrengta poilsiavietė išsiskiria savo erdvia pavėsine. Poilsiavietėje taip pat yra mažesnė pavėsinė, laužavietė.

„Notigalė“

(Skapiškio girinkija, Skapagirio miškas)

4 Ši poilsiavietė yra įrengta prie didžiausio Notigalės pelkės ežero. Poilsiavietėje yra pavėsinė, laužavietė, miško baldai (suolai, stalai), tualetas.

„Prie grybo“

(Šimonių girininkija, Šimonių giria)

5 Poilsiavietėje yra pavėsinė, laužavietė.

„Žvyrduobės“

(Skapiškio girininkija, Skapagirio miškas)

6 Poilsiavietė įrengta prie iškasto tvenkinio. Joje yra pavėsinė, laužavietė, miško baldai (suolai, stalai), tualetas.

„Papučkynė“

7 Ši poilsiavietė yra įrengta prie pažintinio tako „Į girią“. Čia yra pavėsinių, laužaviečių, miško baldų (stalų, suolų), tualetas. Taip pat įrengta vaikų pramogoms skirtų įrenginių.

Poilsiavietė 1

(Subačiaus girininkija, Žvirblionių miškas)

8 Šioje poilsiavietėje yra skandinaviško tipo (iš rąstelių) pavėsinė, laužavietė, miško baldų (stalai, suolai), tualetas.

„Prie akmens“ (Subačiaus girininkija, Budrionių miškas)

9 Poilsiavietėje yra pavėsinė, laužavietė.

One thought on “Rekreacinės teritorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *