Alternatyvus verslas „Ekotriušis“

Dabartiniu ekonominio sąstingio metu, pradėti savo verslą dideliuose miestuose (jau nekalbant apie mažesnius miestus ir kaimo vietoves), yra praktiškai neįmanoma. Mūsu kompanija “EKOTRIUSIS”turi alternatyvų paliūlymą jums turėti stabilų ir pelninga verslą.

Tradicinėms ūkininkavimo šakoms tapus nuostolingoms, vienas išsigelbėjimo būdų – naujas verslas.     Tačiau koks tas verslas? Mūsų specialistai jau prieš 8 metųs pradėjo modeliuoti Lietuvos ūkio perspektyvas po 2013 metų, kada pasibaigs Europos Sąjungos skirta parama, ir reiks pradėti gyventi ne iš įvairių pašalpų, subsidijų ir dotacijų, bet iš realiai uždirbtų pinigų, gautų pardavus savo sukurtą produktą.

Jau dabar aišku, kad tai labiausiai palies tuos kaimo ir miesto gyventojus, kurie „susiurbia“ didžiąją dalį europinės paramos. Ir, ko gero, dauguma dabartinę „ekonominę krizę“ šalyje prisimins kaip klestėjimo laikus. „EKOTRIUSIS“, kaip „vaistą“ nuo ekonominių sunkumų siūlo užsiimti alternatyviu verslu – triušių auginimu.

Mūsų verslo specialistų siūlomas verslas dažniausiai nereikalauja jokio specialaus išsilavinimo, tačiau pageidautina turėti darbinės patirties ar šiek tiek žinių pasirinktoje veikloje.
Žemės ūkio rūmų specialistų tvirtinimu, žmonės, norėdami imtis ko nors naujesnio, dažnai susiduria s u elementariausių žinių stoka: nuo ko pradėti, kur gauti inventorių ar veislinį gyvulį, kur realizuoti produkciją ir t. t. „EKOTRIUSIO“ konsultantai kiekvieną žmogų, planuojantį užsiimti ekologiškos triušininkystės veikla konsultuoja, suteikia visą reikalingą informaciją, rengia verslo planus mikrokreditui ar kitokio pobūdžio paramai gauti.

Tačiau vis dėlto galima pasiūlyti išeitį žmonėms, kurie neturi specialių žinių apie triušių auginimą, bet nebijo naujovių. Jie gali pradėti daug investicijų nereikalaujantį nuosavą verslą, kas užtikrins stabilias pajamas ir normalų gyvenimą. Nei amžius, nei išsilavinimas, nei socialinė padėtis praktiškai neturi beveik jokios įtakos.
Mūsų siūlomas verslas – idealus užsiėmimas neįgaliesiems, bedarbiams, studentams, priešpensinio ir pensinio amžiaus asmenims, kaimo vietovių gyventojams.

Susidomėjai?

Registruokis seminarui!

Tel. 8 459 35603 arba el.p. kupivic@takas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *