Prašymas pervesti iki 2 % pajamų mokesčio sumos

Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą.

 

VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras primena, kad Lietuvos gyventojai gali (ir yra kviečiami) pasinaudoti galimybe skirti mums iki 2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio už praeitus metus (už 2011m.).

 

Prašyme gyventojas turi nurodyti savo vardą,pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą). VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro įmonės kodas bei kiti reikalingi duomenys jau yra suvesti Jums siunčiamoje formoje (FR0512, v.2). Jums tereikia atsispausdinti ir ranka užpildyti asmeninius duomenis. Formos apačioje pasirašykite (vardas, pavardė, parašas).

 

Tai paramos būdas, nereikalaujantis iš gyventojų papildomų materialinių išlaidų. Užpildytą fomrą  FR0512 pateikti mokesčių administratoriui (VMI), kurio veiklos teritorijoje gyvenate.

 

Taip pat prašymus galima pateikti elektroniniu būdu.

 

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formą FR0512, v.2 internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.2. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos (http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx)

Mūsų įstaigos kodą rasite Jums siunčiamoje formoje ( FR0512, v.2 ).

 

Iš kur parsisiųsti formą ir programą pildant kompiuteriu?

Norėdami užpildyti MXFD formato deklaracijos formą FR0512 kompiuteriniu būdu pirmiausia reikia savo kompiuteryje įdiegti nemokamą programinę įrangą ABBYY eFormFiller., kurią galite parsisiųsti iš Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapio http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=0 . Ten taip pat rasite ir specialią formą FR0512 v.2, skirtą 2 proc. paramai.

 

Dėkojame už paramą!

Pagarbiai,

Všį. Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras

www.info.kupiskis.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *