Meras specialistus kvietė pasitarti dėl galimybės toliau rekonstruoti Palėvenės dominikonų vienuolyną

Kupiškio rajono savivaldybė gavo Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos raštą, kuris informuoja apie skelbiamą kvietimą teikti turizmo projektų aprašymus pagal Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos priemones „Ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimas ir plėtra“ ir „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ , todėl buvo surengtas pasitarimas.

Pasitarime be mero Jono Jaručio dar dalyvavo Savivaldybės Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė Asta Visockienė, Urbanistikos ir ekologijos skyriaus vedėjas Mažvydas Šalkauskas bei Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadovas Paulius Pranckūnas.

Kvietimas teikti projektų aprašymus galioja iki birželio 1 d., todėl pasitarime buvo aptartos kvietimo sąlygos ir nutarta teikti viešosios turizmo infrastruktūros Palėvenės dominikonų vienuolyno arklidės pastato rekonstrukcijos projekto aprašymą. Taip pat nutarta, kad Savivaldybė prisidės finansiškai  skirs 10 proc. viso projekto vertės sumos.

Projektai, kuriuos įvertins Ūkio ministro įsakymu sudaryta darbo grupė kaip atitinkančius keliamus reikalavimus, bus įtraukti į valstybės planuojamų turizmo projektų sąrašus. Tik tuomet projektų vykdytojai galės teikti paraiškas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai finansavimui gauti. Projektams, kurie bus įtraukti į valstybės planuojamų turizmo projektų sąrašus, numatoma paskirstyti apie 20 mln. Lt ES struktūrinės paramos lėšų.

 

Informaciją parengė: Miglė Savukaitė, meropatareja@kupiskis.lt 2012-05-11

Šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *