Neabejingi Kupiškio grožiui entuziastai dalyvavo baidarių žygyje Lėvens upe

Sekmadienį, vasariškai kaitinant saulutei, 32 įvairaus amžiaus ir pomėgių kupiškėnai 16 baidarių plaukė Lėvens upe. Šį žygį organizavo Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Paulius Pranckūnas, o jam sukviesti gamtą, sportą ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą mėgstančius kupiškėnus padėjo Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis.

Iš anksto užsiregistravę, 16-55 m. būsimi žygio dalyviai sekmadienį 10.00 val. rinkosi prie Kupiškio marių užtvankos, kur jų laukė iš Svėdasų (Anykščių r.) atgabentos baidarės.

Entuziastai pasirengė kelionei ir 11.00 val. išplaukė link Panevėžio rajono.

Keliautojai ne tik grožėjosi Lėvens upės kraštovaizdžio draustinio vaizdais, susipažino su apylinkėmis, bet kartu ir rinko vandenyje plūduriuojančias ar prie krantų srovės suneštas buitines atliekas. Specialiai tam buvo išdalinti šiukšlių maišai, kurie, deja, gana greitai buvo pripildyti. Žygio metu buvo pripildyta apie 10 40 l talpos šiukšlių maišų.

17.00 val. žygeiviai jau buvo įveikę 30 km trasą ir baigė kelionę.

 

 

 

 

P. Pranckūno teigimu, iki birželio mėnesio pabaigos turėtų būti organizuojamas dar vienas panašus ekologinis žygis Lėvens upe. Norintieji gali registruotis telefonu 8 459 52505, elektroniniu paštu kupiskisturizmas@zebra.lt arba Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centre (Gedimino 19, Kupiškis).

Šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

Straipsnio autorius:  Miglė Savukaitė, meropatareja@kupiskis.lt

(Nuotraukos iš asmeninio B. Aleknienės archyvo)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *