UAB „Baltik vairas“ vadovas D. Cvikas kupiškėnams pažadėjo palikti bandomąjį elektrinį dviratį

Kupiškio rajone lankėsi Šiauliuose įkurtos dviračių gaminančios UAB „Baltik vairas“ direktorius Dirkas Cvikas, lydimas iš Kupiškio rajono kilusios šios bendrovės finansų specialistės Danutės Bekerienės. Pirmiausia svečiai Kupiškio rajono savivaldybėje susitiko su meru Jonu Jaručiu bei Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktoriumi Pauliumi Pranckūnu, vėliau apžiūrėjo Kupiškio marių pakrantes, kur būtų galima vystyti dviračių turizmą.

J. Jarutis ir P. Pranckūnas svečiams papasakojo apie pamaryje įgyvendintus Europos Sąjungos remtus projektus, pristatė rajoną, supažindino su idėja miestą padaryti kuo ekologiškesne zona, kur būtų plačiai vystoma dviračių turizmo infrastruktūra. Todėl ir siekiama įsigyti ne tik du elektrinius dviračius, kuriuos meras pats išbandė Šiauliuose, bet ir įprastų dviračių, kuriuos būtų galima išsinuomoti Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centre bei ten pat pasirinkti įdomų maršrutą (pvz., aplink marias arba lankant rajono dvarus, ar kokį kitą).

D. Cvikas domėjosi, ar populiarūs dviračiai Kupiškyje ir siūlė surengti kokį nors masinį renginį, susijusį su šiuo sportu, kad būtų galima visuomenei pristatyti UAB „Baltic vairas“ produkciją. Taip pat direktorius išreiškė norą produkcijos pristatymą surengti pavasarį, kuomet dar tik prasideda dviračių turizmo sezonas.

Dabar kupiškėnams jis pažadėjo atvežti vieną bandomąjį elektrinio dviračio modelį, kurį rudenį pakeis nauju, modernesniu. Taip pat D. Cvikas pažadėjo atsiųsti konkrečias rekomendacijas apie tai, kokius dviračių modelius būtų verta kupiškėnams įsigyti, kad jais būtų patogu ne tik važiuoti, bet ir būtų galima lengvai juos prižiūrėti.

Kupiškėnai svečiui papasakojo apie rengiamus dviračių žygius aplink marias, taip pat – apie akciją „Diena be automobilio“, na o viešnagės pabaigoje svečiams meras aprodė pamarį, o Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorius papasakojo apie čia esančias galimybes turizmui ir aktyviam laisvalaikiui.

 

Šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

Šaltinio autorius ir nuotraukos: Miglė Savukaitė, meropatareja@kupiskis.lt

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *