Kupiškėnai rengiasi birželio 30 d. vyksiančiam triatlonui

Kupiškio rajono savivaldybės posėdžių salėje rinkosi triatlono varžybų organizatoriai ir su tuo susiję asmenys. Šiame susitikime, likus dviem savaitėms iki varžybų, derintos paskutinės detalės. Susitikime dalyvavo Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis, jo pavaduotojas Algirdas Navickas, Savivaldybės administracijos direktorius Žilvinas Aukštikalnis, Lietuvos triatlono federacijos viceprezidentas Dainius Kopūstas ir vykdomojo komiteto narys Saulius Skaburskis bei atstovai įvairių įstaigų bei organizacijų, kurios susijusios su varžybomis arba jų rengimu.

Birželio 30 d. prie Kupiškio marių vyks Atviras Baltijos šalių triatlono čempionatas, Lietuvos triatlono čempionatas, Baltijos šalių taurės IV-asis etapas ir Europos jaunimo taurės triatlono čempionatas. Varžybas organizuoja Lietuvos triatlono federacija, TSK „Darna“, Kupiškio rajono savivaldybė, Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras.

Pasak triatlono organizatoriaus D. Kopūsto, viskas vyksta pagal planą. Jau yra užsiregistravę šių šalių sportininkai: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos ir Belgijos (kol kas užsiregistravo apie 80, tačiau tikimasi, kad iš viso bus apie 150 sportininkų, kurių likusi dalis užsiregistruos prieš pat varžybas).

Tartasi, kad per pačias varžybas ir dieną prieš jas (t.y. birželio 29 ir 30 dienomis) bus ribojamas eismas prie marių Aukštupėnų poilsiavietės, o vasarotojai ir žiūrovai į šventę galės atvažiuoti iš piliakalnio pusės, kur bus parengta stovėjimo aikštelė.

Jau dabar Kupiškio pamaryje stovyklauja didžioji dalis Lietuvos triatlono jaunimo rinktinės narių kartu su vadovu Vidmantu Urbonu. Varžybų brifingas numatytas birželio 29 d. (penktadienį) 18.00 val. starto vietoje prie Kupiškio marių. Birželio 30 d. (šeštadienį) 10.30-12.00 val. vyks sportininkų registracija, o jau 12.30 val. numatytas atidarymas.

Sportininkų startai pagal amžiaus grupes vyks 13.00 val. (250 m plaukimas – 8 km važiavimas dviračiu – 2,5 km bėgimas), 14.00 val. ir 14.05 val. (ETU junior cup: 750 m plaukimas – 20 km važiavimas dviračiu – 5 km bėgimas), 16.00 val. ETU junior cup apdovanojimai, 16.30 val. bus  paskutinis startas (1500 m plaukimas –  40 km važiavimas dviračiu – 10 km bėgimas).

Apdovanojimai planuojami apie 18.00 val., koncerto metu. Žiūrovų taip pat lauks diskoteka, o 23.30 val. padangę nuspalvins šventinis fejerverkas.

 

Miglė Savukaitė

Mero patarėja

8-459-35521

el. p. meropatareja@kupiskis.lt

Šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *