Kvietimas į diskusiją apie gyvenimo Kupiškyje realijas ir ateities viziją

Kvietimas į diskusiją

  Prisimindamas gerb. Algirdo V. komentarus „Pamąstymai apie mūsų miestą ir gyvenimą“ („Kupiškėnų mintys“, 2012 m. birželio 9 d.), pirmiausia norėčiau pasidžiaugti, kad Kupiškyje yra pilietiškų ir netradiciškai mąstančių žmonių. Ne su visomis mintimis šiuose pamąstymuose sutikčiau, tačiau radau įdomių ir priimtinų pasiūlymų, kuriuos įgyvendinus, gyvenimas Kupiškyje pagyvėtų ir paįvairėtų.

   Norėčiau, kad šie pasiūlymai visus mus paskatintų bendrai viešai diskusijai Savivaldybėje. Visus norinčius, kad Kupiškis augtų ir klestėtų, būtų gyvas, judrus ir kupinas ne tik turistų, bet ir jaunų žmonių, kviečiu į diskusiją ateinant į pirmadienį – birželio 25 d., 18.00 val. Kupiškio rajono savivaldybės Posėdžių salėje (III a.).

   Ateikite visi, kurie turi įdomių idėjų, o gal tiesiog paprastų gerų minčių, kaip ir ką mūsų mieste bei rajone dar galima padaryti naujo, ką plėtoti, ką akcentuoti, kur link eiti. Tikiuosi, kad rinksimės aktyviai, nes Kupiškio ateitis priklauso ne tik nuo valdžios, bet ir nuo kiekvieno šioje teritorijoje gyvenančio piliečio!

 

 Jonas Jarutis,

 Kupiškio rajono savivaldybės meras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *