ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO PRISTATYMAS KUPIŠKĖNAMS

Norėdami paskatinti kupiškėnų ir krašto svečių fizinį aktyvumą, vystyti aktyvaus turizmą bei įvairias jo formas mūsų mieste ir rajone, šių metų liepos mėnesio 13 dieną, 18.00 val., prie Kupiškio marių, Elingo patalpose organizuojame nemokamą renginį į kurį maloniai kviečiame visus praktikuojančius šiaurietišką ėjimą ir norinčius susipažinti su visų amžiaus grupių žmonėms tinkančia fizinio aktyvumo forma.

Dalinsimės įspūdžiais, patirtimi. Kalbėsime apie  sveikatai naudą teikiančio fizinio aktyvumo receptus (tikslingai pagal amžiaus grupes parinkto fizinio aktyvumo rekomendacijas), geriausius maršrutus, mokysimės kaip „palaidoti“ nereikalingus kilogramus, atsikratyti įvairių negalavimų. Atliksime tempimo pratimus. Planuojama trumpa kelionė čia pat pasirinktu maršrutu.

Visiems dalyviams būtina išankstinė registracija telefonu: +370 459 52505 arba el.paštu: kupiskisturizmas@zebra.lt

Neturintys lazdų, tačiau norintys dalyvauti kelionėje, bei gauti daugiau informacijos apie šiaurietišką ėjimą ir inventorių turi susisiekti su atsakingu asmeniu tel. 370 650 76848 

 

Kupiškio mieste ir rajone turime gražiai tvarkomas erdves, kuriose galime aktyviai leisti laiką. Jei turite idėjų kaip aktyviai leisti laisvalaikį, pabandykime jas įgyvendinti drauge. o jeigu ko trūksta – tai susikurkime drauge.

 

Renginį organizuoja VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras kartu su fizinės medicinos specialistu Sauliumi Paštuku (Vilnius).

Nuotraukos autorius:  Baltijos šiaurietiško ėjimo centras

2 thoughts on “ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO PRISTATYMAS KUPIŠKĖNAMS

  1. Saulius

    Ka Kupiskenai noretu ISGIRSTI renginio metu: ar apie fizinio aktyvumo recepta vaikams ir jaunuoliams?, ar asmenisms nuo 18 iki 60 metu? (Renginio metu, trumpai kalbesime apie fizinio aktyvumo recepta, t.y. kaip tikslingai organizuoti fizini aktyvuma (skirta uztikrinti gera sveikata ir sumazinti ligu rizika).

    Atrašyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *