Trečiosios pilietinės diskusijos metu kupiškėnai dalijosi mintimis ir džiaugėsi jau įgyvendintomis mintimis pamaryje

Trečiajai pilietinei diskusijai apie Kupiškio dabartį ir ateitį kupiškėnai buvo sutarę rinktis gamtoje, tačiau gražus kampelis netrukdė susikaupti, o kaip tik padėjo atsipalaiduoti, pajusti bendruomeniškumo jausmą, smagiai užkandžiaujant pasipasakoti tai, kas svarbu ir gali būti aktualu žvelgiant į netolimą ir tolimesnę Kupiškio ateitį.

Dar antrosios diskusijos metu buvo sutarta, kad jei būtų gražus oras – rinktis diskutuoti ant Kupiškio piliakalnio, jei lytų – Aukštupėnų poilsiavietės valčių elingo patalpose. Teko rinktis pastarąjį variantą, nes vakare pradėjo lašnoti įkyrus lietus.

Nors didesnę dalį susirinkusiųjų sudarė pirmosios arba antrosios diskusijos dalyviai, būta ir naujų narių. Diskusijos moderatoriumi Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis pasiūlė rinkti inžinierių Algirdą Valiušį, kuris su žmona Alma į susitikimą atėjo pasipuošę specialiai pasigamintais marškinėliais su užrašu „Kupiškėnai – geri žmonas“.

Buvo galima pasidžiaugti ir kita įgyvendinta idėja – Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Paulius Pranckūnas parodė praėjusios diskusijos metu sumanytą ir jau pagamintą antspaudą su „Kupiškėnų himno“ pradžios žodžiais: „Kupiškėnai geri žmonas, tiesūs jų kelaliai…“

 

Informacijos šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

Informaciją parengė: Miglė Savukaitė, meropatareja@kupiskis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *