Nugalėtojų taurės liko Kupiškyje

Jau treti metai iš eilės Kupiškio mieste rengiamas Tarptautinis tinklinio turnyras Kupiškio mero taurei laimėti.  Rugsėjo 29-30 dienomis į tampantį tradiciniu renginį suvažiavo trylika komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir Rezeknės (Latvija). Tai buvo stambiausias tinklinio turnyras iš kada nors vykusių Kupiškio mieste, kuriame dalyvavo 120 sportininkų. Komandos kovojo dėl nugalėtojų titulų nuo šeštadienio ryto iki sekmadienio popietės. Varžybose dalyvavo šešios moterų komandos: Rezeknė  (Latvija), Jonava, Gargždai, Marijampolė, Lazdijai, Kupiškis, ir septynios vyrų: Rezeknė (Latvija), Marijampolė, Jonava, Taurage, Lazdijai ir dvi Kupiškio komandos.

Moterys varžėsi P.Matulionio progimnazijos sporto salėje. Sužaidus varžybas pogrupiuose dėl trečios vietos susitiko Lazdijų ir Marijampolės komandos. Šių rungtynių favoritėmis buvo laikomos Lazdijų tinklininkės, kurios ir nugalėjo setais 2-0. Finale susitiko Gargždų ir Kupiškio tinklininkės. Šiose varžybose užvirė įnirtinga kova nuo pat rungtynių pradžios. Pirmą setą laimėjo Gargždų tinklininkės 27-25, antrame sete stipresnės jau buvo Kupiškietės 26-24. Trečiame sete po įtemptos kovos pergalę šventė Kupiškio komanda 15-13, kuri ir iškovojo pirmą vietą. Galutinėje įskaitoje komandos užėmė sekančias vietas; 1- Kupiškis, 2- Gargždai, 3- Lazdijai, 4- Marijampolė, 5- Jonava, 6- Rezeknė.

Vyrai kovojo Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje.

Čia po varžybų pogrupiuose dėl trečios vietos susikovė Latvijos Rezeknės ir Jonavos komandos. Broliukai  iš Latvijos  nugalėjo Jonavos tinklininkus setais 2-0 ir iškovojo trečią vietą . Finale dėl pirmos vietos susitiko dar pralaimėjimų neturėjusios Lazdijų ir Kupiškio -1 komandos. Kupiškėnai  nuo pirmų taškų turėjo persvarą  savo rankose ir užtikrintai nugalėjo setais 2-0 ( 25-20,25-19), bei tapo nugalėtojais.

Vyrų komandos užėmė sekančias vietas. 1- Kupiškis-1, 2-Lazdijai, 3-Rezeknė, 4- Jonava, 5- Marijampolė, 6- Tauragė, 7- Kupiškis-2.

Po finalinių varžybų dalyvavusios komandos buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Kupiškio meras Jonas Jarutis komandoms užėmusioms prizines vietas įteikė medalius bei komandines taures.

Sporto klubas „Pagardai“ dėkoja visiems prisidėjusiems prie šio turnyro organizavimo ir varžybų vykdymo.