Šiemet triatlono varžybose Kupiškyje dalyvaus per 300 sportininkų iš 15 šalių

Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis susitiko su Lietuvos triatlono federacijos prezidentu Dainiumi Kopūstu ir viceprezidentu Sauliumi Skaburskiu. Taip pat susitikime dalyvavo vicemeras Algirdas Navickas, Savivaldybės administracijos direktorius Žilvinas Aukštikalnis ir Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centrui laikinai vadovaujantis Andrius Kleniauskas.

Šių metų birželio 21-22 dienomis prie Kupiškio marių vyks jau dešimtosios, jubiliejinės triatlono varžybos: Baltijos šalių čempionatas ir Europos jaunimo taurės (Junior European Cup) startas. Organizatoriai džiaugėsi, kad užsienio svečiai palankiai įvertino Kupiškio pamaryje organizuojamas varžybas ir joms sudaromas sąlygas.

Tiesa, šiemet šiek tiek reikėtų praplatinti starto zoną, iškirsti matomumą ribojančius menkaverčius krūmus ir padaryti papildomą privažiavimą prie aikštelės (nuo tualetų pusės) – ten reikėtų įdėti pralaidą per griovį ir privežti žvyro. Kaip ir kasmet, Savivaldybė pažadėjo paremontuoti pagrindinėje trasoje esantį kelią.

Savivaldybės vadovų Lietuvos triatlono federacijos vadovai prašė paremti jau tradiciniu tapusį ir žiūrovus bei užsienio sportininkus masinantį renginį 20 tūkst. Lt suma. Meras pažadėjo, kad šis prašymas bus apsvarstytas ir ieškoma lėšų, nes biudžete tam pinigų nėra numatyta.

Pernai tokios varžybos vyko vieną dieną, jose dalyvavo 214 sportininkų iš 10 šalių. Šiemet organizatoriai renginį dalina į dvi dienas – penktadienį, birželio 21 d., numatomas oficialus varžybų atidarymas ir šventė, o šeštadienį (birželio 22 d.) – visi 4 startai skirtingoms varžyboms, taip pat – apdovanojimų iškilmės ir puiki koncertinė programa žiūrovams.

Kupiškio rajono savivaldybės vadovai priminė, kad iki to laiko į Uošvės Liežuvį turėtų būti pastatytas pontoninis tiltas ir įrengta vandens slidžių trasa, kas taip pat padėtų padidinti renginio patrauklumą.

Balandžio pradžioje numatomas dar vienas dalykinis Savivaldybės ir triatlono varžybų organizatorių susitikimas, kurio metu jau turėtų aiškėti ir daugiau renginio detalių.

Informacijos šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

Informaciją parengė: Miglė Savukaitė  (8 459) 35521,  meropatareja@kupiskis.lt

2 thoughts on “Šiemet triatlono varžybose Kupiškyje dalyvaus per 300 sportininkų iš 15 šalių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *