Toliau vystomas dialogas tarp Savivaldybės ir verslininkų

Kupiškio etnografijos muziejuje penktadienio pavakarę vyko Savivaldybės vadovų susitikimas su Kupiškio darbdavių klubo nariais. Kalbėta apie rajonui svarbias aktualijas ir sutarta, kad tokie susitikimai turėtų būti rengiami reguliariai.

Susitikime dalyvavo Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis, jo pavaduotojas Algirdas Navickas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Edikas Puipas. Kupiškio darbdavių klubui atstovavo jo prezidentas Zigmas Aleksandravičius ir jo kolegos – klubo nariai. Taip pat susitikime dalyvavo ir vietos žiniasklaidos atstovai.

Pagrindinės šio susitikimo temos buvo nemažas nedarbo lygis rajone. Ieškota būdų, kaip būtų galima šią problemą spręsti, kiekviena pusė išsakė savo svarstymus, nuomones ir pasiūlymus. Darbdavių klubas akcentavo gamybos vystymo būtinybę.

Šis dialogas tarp rajono vadovų ir verslo atstovų prasidėjo per vieną iš mero organizuotų pilietinių diskusijų. Jau jos metu buvo kalbėta, kad su verslu susiję rajono lygio klausimai bus sprendžiami kartu su verslininkais. Tokie susitikimai ne tik padės glaudžiau bendradarbiauti bei iš pirmų lūpų sužinoti apie tikrąją padėtį rajone, bet ir leis rasti abiems suinteresuotoms pusėms tinkantį problemų sprendimo būdą.

Informacijos šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė

Informaciją parengė: Miglė Savukaitė, meropatareja@kupiskis.lt

Nuotraukų autorė: B. Aleknienė (Kupiškėnų mintys)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *