Poilsiaviečių ženklinimas ir 2 % GPM skyrimas

Kiekvienas kupiškėnas gali tiesiogiai prisidėti prie turizmo vystymo!

Kviečiame visus, kurie dar neapsisprendė, paskirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrui. Dabar turite unikalią galimybę tiesiogiai prisidėti prie turizmo rajone vystymo – Jūsų skirtą paramą naudosime Kupiškio marių pakrantėse įrengtų poilsiaviečių ženklinimui.

Visi kupiškėnai tikriausiai žino, kur yra Aukštupėnų, Pajuodupės, Vėžionių, Bagdonių, Palėvenėlės, Drulėnų ar Paketurių poilsiavietės ir dendro parkas Uošvės Liežuvyje, tačiau Jūsų parama padės apie tai sužinoti platesniam ratui poilsiautojų ir turistų.

Kuo daugiau Jūsų prisidėsite, tuo daugiau sudarysite galimybių Kupiškio marių grožį pažinti ir svečiams. Nebūkite abejingi – tereikia užpildyti formą!

 

Ačiū už teisingą Jūsų pasirinkimą.

 

Kaip tai padaryti:

Prašyme gyventojas turi nurodyti savo vardą,pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą). VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro duomenys:

Įmonės pavadinimas: Viešoji įstaiga Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Įmonės kodas: 160331162

Adresas: Gedimino g. 34 – 5, LT – 40130 Kupiškis

El. adresas: kupivic@takas.lt

Tel. nr./faksas: 8 459 35 603

 

Tai paramos būdas, nereikalaujantis iš gyventojų papildomų materialinių išlaidų. Užpildytą fomrą  FR0512 pateikti mokesčių administratoriui (VMI), kurio veiklos teritorijoje gyvenate.

 

Taip pat prašymus galima pateikti elektroniniu būdu.

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formą FR0512, v.2 internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.2. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos (http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx)

 

Iš kur parsisiųsti formą ir programą pildant kompiuteriu?

Norėdami užpildyti MXFD formato deklaracijos formą FR0512 kompiuteriniu būdu pirmiausia reikia savo kompiuteryje įdiegti nemokamą programinę įrangą ABBYY eFormFiller., kurią galite parsisiųsti iš Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapio http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=0 . Ten taip pat rasite ir specialią formą FR0512 v.2, skirtą 2 proc. paramai.

 

Dėkojame už paramą!

Pagarbiai,

Všį. Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras

www.info.kupiskis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *