Kviečiame siūlyti kandidatus Kupiškio rajono savivaldybės mero ženklui „Už nuopelnus“ gauti

2009 metais Savivaldybės meras Jonas Jarutis įsteigė mero apdovanojimo ženklą „Už nuopelnus“.

Jis įsteigtas siekiant skatintigyventojų pilietinį aktyvumą, pripažinti ir įvertinti nuopelnus profesinėje ir visuomeninėje veikloje, pilietiškus poelgius, tarptautinius ir respublikinius pasiekimus, Kupiškio vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

Ženklas „Už nuopelnus“ skiriamas asmenims už ypatingus nuopelnus Kupiškio rajonui valstybės tarnyboje, mokslo, švietimo, kultūros, sporto, sveikatos ir socialinės apsaugos, verslo ir gamybos, ūkio ir kitose srityse.

Kandidatus ženklui „Už nuopelnus“ gauti gali siūlyti asociacijos, visuomeninės kultūros, meno, mokslo ir sporto ar kitos organizacijos, įmonės ir įstaigos. Vienas ir tas pats asmuo negali būti apdovanojamas šiuo ženklu antrą kartą.

Teikimus, adresuotus Savivaldybei ar Savivaldybės merui, prašytume pateikti iki birželio 7 d. Savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriui. Teikimuoseturi būti pateikta trumpa kandidato biografija, nuopelnų aprašymas, duomenys apie valstybinius ir ankstesnius apdovanojimus. Kandidatų gauti Kupiškio rajono savivaldybės apdovanojimo ženklą „Už nuopelnus“ atrankos komisija apsvarstys kandidatūras ir parengs teikimą merui dėl apdovanojimo.

Su nuostatais, atrankos komisijos sudėtimi ir apdovanotų asmenų sąrašu galima susipažinti Savivaldybės interneto svetainėje www.kupiskis.lt skiltyje „Informacija“, Savivaldybės apdovanojimai.

 

Stasė Krestovienė,
Kanceliarijos skyriaus specialistė
Tel. (8 459) 35 521
El. p. spauda@kupiskis.lt

 

Informacijos šaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *