Vasario 13 d. 18 val. Kupiškio kultūros centre DU PLIKIAI – R.Šimukauskas ir A.Orlauskas pristato komediją „TRAUKINYS“. Bilieto kaina – 25 Lt. Bilietai jau parduodami.

                                                                 Unikali lietuviška komedija „Traukinys“

Nors susikūrė tik prieš gerą pusmetį, tačiau  dviejų garsių aktorių -Artūro Orlausko ir Ramūno Šimukausko kūrybinis duetas savo komiškomis miniatiūromis jau pelnė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio humoro megėjų simpatijas. Jie pakviesti dalyvauti į tarptautinį humoro festivalį Volgograde ir kabaretų fetivalį Lenkijoje 2014 m vasarą. Kaip sako patys aktoriai jų sukūrta komedija „Traukinys“ tai kelionė per mūsų visų gyvenimo vagonus, kuriuose gali sutikti bet ką. Ir tos netikėtos situacijos, virtusios profesionaliais skečais ir miniatūromis įtraukia į veiksmą taip, kad žiūrovas nė nepajunta kaip prabėga daugiau kaip pusantros valandos tikro ir kokybiško humoro šou. Čia nėra nei keiksmažodžių nei nešvankybių, bet subtiliai intymių poteksčių ir užuominų į valias ir jos tik sustipirna profesionalumo efektą. Abu aktoriai puikiai pažįstami Lietuvos žiūrovams iš begalės įvairių vaidmenų TV serialuose ir laidose, bet tai ką jie daro teatro scenoje yra nepakartojama. Viena žiūrovė savo Facebook paskyroje po spektaklio Vilniuje rašė : „ REKOMENDUOJU visiems  nepamenu kada taip smagiai ir nuoširdžiai juokiausi o kas svarbiausia turbūt kiekvienas sėdėjęs toje salėje bent kažkurioje situacijoje atrodo jei ne save tai savo draugą,bičiulį,kaimyną ar šiaip kokį pažįstamą.

Žemai lenkiu galvą prieš JŪSŲ talentą  Ačiū Ramūnui Šimukauskui ir Arturui Orlauskui .Tas bajeris apie klimaksą ir “smoking kills“ , švelniai tariant privedė prie isterinio juoko, o apie dainų įžvalgas net komentarų nebeturiu“

Tokie ar panašūs atsiliepimai yra po kiekvieno „Dviejų plikių“, kaip aktoriai save įroniškai vadina, spektaklio. Ir visai nesvarbu ar spektaklis Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar Ignalinoje. Iš tiesų tikrai džiugu, kad Lietuvos teatro padangėje atsirado nauja kūrybinis vienetas, kuris į kokybiškesnį lygmenį Lietuvoje pakylėjo komedijos žanrą. Aktoriai tikisi ir tarptautinės sekmės aukščiau minėtuose festivaliuose, bet nepamiršdami savų žiūrovų ir paskatinti „Traukinio“ sekmės jie jau ruošia naują spektaklį darbiniu pavadinimu „Grybai“ .

Mes nuoširdžiai kviečiame visus į komediją „Traukinys“, tačiau perspėjame, kad lėkšto ir pigaus humoriuko „apie antrą galą“ megėjai čia nepageidaujami. Mūsų spektaklis solidžiai ir mąstančiai auditorijai,-sakė aktoriai, -nes poteksčių, užuominų ir dviprasmybių tikrai apstu ir pigaus humoro megėjai jų paprasčiausiai nepagaus.

Spektaklis Kupiskio Kultūros  centre įvyks vasario 13d. 18 val Bilietai platinami kultūros centro kasose ir internetu bilietai.lt . Daugiau informacijos www.komikas.lt

Organizatoriai

 

DU_PLIKIAI_A-2_4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *