Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal projektą „Inočekiai LT“

Informuojame, kad šiuo metu yra paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal projektą „Inočekiai LT“.

Tai puiki galimybė pasinaudoti ES finansavimu ir įsigyti paslaugas, kurias teikia aukštosios mokyklos.

Panevėžio kolegija gali pasiūlyti Jums paslaugas, kurias rasite čia. Šiais metais pirkti paslaugas ir gauti finansavimą gali ne tik smulkios, vidutinės įmonės, bet ir VŠĮ.

Visą detalią informaciją galite rasti adresu http://inocekiai.mita.lt/kvietimai.html. Nors kvietime nurodyta, kad paraiškas galite teikti iki 2014 m.  liepos 21 d., jis bus stabdomas, kai bus pateiktas paraiškų kiekis šiai sumai. Taigi, jeigu norite pasinaudoti parama, reikia paskubėti.  Ją gaus  tik pirmieji pateikusieji dokumentus.

          Pagrindiniai kriterijai, kurie yra taikomi paramos gavėjams :

Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai, paraiškos pateikimo (registravimo) dieną veikiantys ilgiau kaip 6 mėnesius ir kurių metinė apyvarta yra ne mažesnė kaip 10 000 (dešimt tūkstančių) litų per paskutinius prieš paraiškos pateikimą finansinius metus arba per pareiškėjo veiklos laikotarpį, jei jis veikia trumpiau kaip metus. Maksimalus darbuotojų skaičius – 250, metinės pajamos neviršija 138 mln. litų.

Jeigu turėsite klausimų dėl kvietimo – rašykite elvyra.juzeniene@panko.ltarba skambinkite  (8 45) 462 919; mob.: 860 796145.

Jeigu turėsite klausimų dėl teikiamų paslaugų, galite skambinti arba rašyti asmenims, kurie yra nurodyti paslaugų sąraše.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *