KVIETIMAS Į EUROSEMINARĄ KUPIŠKYJE

Euroseminaras Kupiškyje
2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis kupiškėnų gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?Į šiuos ir kitus Kupiškio gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks rugsėjo 22 d. Kupiškyje.Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.

GYVENTOJAI SEMINARE LAUKIAMI RUGSĖJO 22 D., PIRMADIENĮ, KUPIŠKIO KULTŪROS CENTRE (GEDIMINO G, 40, KUPIŠKIS); PRADŽIA 14:30 VAL.

ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS VYKS RUGSĖJO 22 D., PIRMADIENĮ, KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS PASTATE (VYTAUTO G. 2, KUPIŠKIS); PRADŽIA 14:30 VAL.

Seminaro trukmė 1,5 val. Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Maloniai kviečiame iš anksto registruotis: REGISTRUOTIS

 

Kontaktams:

Agnė Šlivinskaitė, el.paštas agne@ideaprima.lt, tel. (8 5) 2610 555.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *