Nemokamas verslo renginys Panevėžyje „Verslas veža!”

Renginių ciklas „VERSLAS VEŽA”

Spalio 23 d. nuo 10 val. „Cido“ arenoje vyks verslumo skatinimo renginys „Verslas veža“.

„Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Verslilietuva.lt siekia motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

Renginyje dalyvaus „Nextury Ventures“ rizikos kapitalo fondo generalinis direktorius Mindaugas Glodas, muzikantas, prekių ženklų „MPP Clothing“ ir „Muscleshop.lt“ kūrėjas Vytautas Medineckas-Ironvytas, vestuvių planuotoja, interneto svetainės „lapesvestuves.lt“ įkūrėja Laura Vagonė, muzikantas, dainininkas Jurgis Didžiulis ir kt.

Renginio metu vyks loterija. Mokytojas, atvykęs su mokinių grupe, gaus rašytojo Malcolm Gladwell knygą „Mirksnis“. Dalyviai laukiami atvykstant bet kuriuo metu.

Renginys – nemokamas. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis. Renginio programą rasite po tekstu.

Daugiau informacijos, išankstinė registracija ir tiesioginė transliacija – www.verslilietuva.lt.

Renginių ciklas „Verslas veža“ apsilankys 10-yje šalies miestų, tad stebėkite, kada jūsų ar netoliese esančiame mieste galėsite pasisemti žinių ir išgirsti įkvepiančių verslininkų ir kūrybingų asmenybių istorijų. Tapkime jaunų verslininkų šalimi!

Dalyvavimas renginiuose – nemokamas.

Informacijos šaltinis: VersliLietuva.lt

programa panevezys-page-001 programa panevezys-page-002

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *