Sveikos nugaros mokykla. Kviečiame visus, kuriems rūpi savo sveikata

VšĮ Kupiškio r. turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Fizinės medicinos specialistu kineziterapeutu Sauliumi Paštuku kviečia kupiškėnus ateiti į diskusiją prie arbatos puodelio.

 

Medicinos specialistas Saulius pasistengs pasidalinti kolegų ir savo klinikine patirtimi, kurią įgijo dirbdamas su sveikaisiais ir reabilitacijoje Vilniaus universitetinėje ligoninėje Santariškių klinikose bei dalyvaudamas sveikatinimo projektuose.

 

Nugaros mokykla – specializuota, paremta tinkama kūno mechanika ir kompleksinė programa padedanti išsaugoti sveiką stuburą.

 

Specialiai parinktų pratimų ir fizinio aktyvumo dėka formuojami sveiki stuburo audiniai, o nagrinėjant galimus nugaros skausmo rizikos veiksnius darbo aplinkoje ir kasdienėje veikloje išmokstama išvengti nugaros bei kitų raumenų kaulų sistemos ligų.
Istorija
Daugiau nei keturi dešimtmečiai nugaros mokyklos pradėtos taikyti klinikinėje praktikoje. Siekiant sumažinti nugaros skausmą ir išvengti nugaros skausmo pasikartojimų Zachrisson Forsell 1969 įkūrė švedišką nugaros mokyklą . Bėgant laikui nugaros mokykla, kurios metu buvo pateikiamos anatomijos, biomechanikos, tinkamos laikysenos, ergonomikos žinios ir fiziniai pratimai nuolat keitėsi. Pasikeitė mokymo turinys ir trukmė.

 

Atsineškite gerą nuotaiką, įdomių klausimų ir pozityvų kritinį mąstymą. Pakvieskite savo šeimą, draugus, kolegas į šį įdomų ir labai naudingą visiems diskusiją 

 

Organizatoriai: Fizinės medicinos specialistas kineziterapeutas Saulius Paštukas ir VšĮ Kupiškio r. turizmo ir verslo informacijos centras

 

Nugaros mokykla VšĮ Kupiškio r. turizmo ir verslo informacijos centre

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *