Seminaras apie alpinariumus Kupiškyje

Alpinariumas Kupiskis vasario 18 Geltonas karutis

Alpinariumas alpinariumas… Niekaip nepavyksta šito žodžio iš galvos išmušti. Nors, atrodo, mados linksta į vešlius gamtiškus gėlynus, alpinariumas vis dar lieka favoritas, kai kalbam apie reprezentacinę zoną.

Nors alpinariumai kilę nuo Alpių kalnų, Lietuvoje mes taip pat gražių akmenų turime. Kursuose kaip tik kalbėsime, kas yra alpinariumas, kaip jo idėja gali būti sėkmingai įjungta į bendrą sklypo vaizdą, kada ir kaip akmenis panaudoti, o kada jų geriau visai atsisakyti.

Akmenų kalnelis, gabijonai, dideli akmenų luitai, smulki dekoratyvinė skaldelė – įvairiausi būdai panaudoti akmenis. Vieni jūsų sklypui tinka, o kiti… gal ne?

Alpinariumo augalai – paparčiai ar šilokai? Nuogi akmenys ar apsamanoję? Įvairūs pavyzdžiai, praktiniai patarimai ir tinkamų augalų sąrašas – tuo norim pasidalinti šiame seminare.

Po kavos pertraukėlės pereinam prie techninių sprendimų. Alpinariumo įrengimas įveikiamas kiekvienam, aptarsime keletą būdų su schemomis ir privalumais/ trūkumais. Taip pat – akmenų rūšių pasirinkimas, reikalingos medžiagos, darbų eiga.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą: www.geltonaskarutis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *