Verslas veža! Nemokamas verslo renginys Kupiškyje 03.12

„Verslas veža“ Kupiškyje

 2015-03-12 10:00:00 – 2015-03-12 14:00:00

 Vieta: L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 21, LT–40115 Kupiškis

 Organizatoriai: Versli Lietuva ir Kupiškio r. turizmo ir verslo informacijos centras

Verslumo pamokos su Vytautu Medinecku-Ironvytu, patirtimi dalinsis aktorius Marius Repšys. Renginio metu bus gilinamasi į tai, kaip hobis gali tapti verslu, organizuojami užsiėmimai dalyvių verslumo įgūdžiams lavinti ir daugiau naudingos veiklos –  „Verslas veža“ Kupiškyje!  „Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą

Renginio metu patirtimi dalinsis verslininkas Vytautas Medineckas – Ironvytas, sporto klubo „Reljefas“ vadovas Modestas Puišė, GoHisto bendraįkūrėjai Julius Pauliukevičius ir Simas Jaskutėlis bei aktorius Marius Repšys.

Renginys nemokamas. Iš anksto registruotis kviečiame čia

Renginių ciklas „Verslas veža“ apsilankys devyniuose šalies miestų, tad stebėkite, kada jūsų ar netoliese esančiame mieste galėsite pasisemti žinių ir išgirsti įkvepiančių verslininkų ir kūrybingų asmenybių istorijų. Tapkime jaunų verslininkų šalimi!

Renginių ciklo „Verslas veža“ kalendorių ir žemėlapį galite rasti čia

Sekite naujienas ir www.facebook.com/VersliLietuva

Renginio programa

Verslas veža Kupiškyje

 

Kontaktinis asmuo:

Inga Stegvilaitė, projektų vadovė

Tel. (8 5) 204 5806 | Mob. (8 614) 982 43
El.Paštas. i.stegvilaite@verslilietuva.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *