ŠIMTAKOJIS Kupiškio kultūros centre ir kiti renginiai

Maloniai kviečiame š.m. balandžio 11-12 dienomis į Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros – šventės ,,Šimtakojis“ regioninį turą.

Šimtakojis Kupiškyje 2015 

OPERETĖS SPEKTAKLIS “SKANIAUSIAS KOKTEILIS”

Programos aprašas
                       Kviečiame visus Kupiškio gyventojus ir svečius į nuotaikingą vakarą balandžio 18 d. 16 val.  Kupiškio kultūros centre. Čia Jūsų lauks „Skaniausias kokteilis“!
                      Operetės spektaklis „Skaniausias kokteilis“ – tai nuostabus vakaras, kurį turėsite progą praleisti su pačiomis linksmiausiomis įvairių pasaulio operečių ištraukomis. Tai spektaklis, kurio siužete surasite ir žavingus personažus, ir meilės trikampius, ir netikėtas intrigas. Spektaklio kūrėjai pasistengė šį operetės spektaklį paruošti taip, kad visą vakarą nuo jūsų veido nesitrauktų šypsena. Juolab, kad personažus įkūnys vieni populiariausių šių dienų dainininkų, įvairių televizijos projektų laimėtojai: Ona Kolobovaitė, užburianti nuoširdumu ir muzikalumu, Liudas Mikalauskas, kaip visuomet, įžengs į sceną pasiruošęs atiduoti visą savo širdį, Egidijus Bavikinas netruks įrodyt, kad jo personažai išsiskiria ypatingu gyvybingumu. Koncertui akomponuoja visos Lietuvos pamiltas televizijos projektų dirigentas, sugebantis savo humoro jausmu suteikti muzikai ypatingą spalvą – Vytautas Lukočius.
Šis spektaklis – tai galimybė kiekvienam patirti tokius įspūdžius, kurie dar ilgai išliks Jūsų atmintyje!
                      Operetės spektaklis „Skaniausias kokteilis“ vyks balandžio 18 d. 16 val. Kupiškio  kultūros centre. Bilietų kaina – 7; 9 EUR (24,16; 31,08 LT), platinami kultūros centro kasoje.
DOVANA!!!  Kiekvienam atėjusiam kompaktinė plokštelė!!!

Kupiskis-Skaniausias kokteilis

JUODOJO HUMORO VAKARAS

 

Ar žinote, kaip įvaryti infarktą dievobaimingai uošvei? Ar žinot, kaip numarinti „dorovės saugotoją“ kaimynę? Tiesiog nupirkit jiems bilietus į Juodojo humoro vakarą „Pishius prieš Orlauską“ ir problemos neliks (laidotuvių ir gydymo išlaidos į bilieto kainą neįeina).  O jei norite patys puikiai nestandartiškai praleisti išskirtinį vakarą be stabdžių, kietai ir linksmai, tai šitas šou būtent toks. N-18

 

Daugiau kaip prieš 10 metų tarptautinių humoro festivalių laureatas, neprilygstamasis anekdotų meistras Artūras Orlauskas dalyvauja Juodojo humoro vakaruose be cenzūros. Artūras tuomet pradėjo „Bernelių užeigos“ vakaruose skirtuose tik vyrams, vėliau Šventosios klube „Titanikas“ ar Palangos klube „Laukiniai vakarai“ surengdavo ne vieną dešimtį tokių vakarų „be cenzūros“ surinkdamas pilnas sales nekastruoto humoro mėgėjų Tuo tarpu Pishius išgarsėjęs interneto platybėse prieš kelis metu metė iššūkį tituluotam scenos meistrui ir jie jau surengė ne vieną anšlaginį koncertą Kaune ir Vilniuje.Tokių renginių populiarumas akivaizdus ir kasmet didėja, nes žmonės jau seniai nori išgirsti tikrą necenzuruotą anekdotą su visais „prieskoniais“. Pastaruoju metu tokiuose renginiuose pamėgo lankytis ne tik jaunas, bet jau ir „panešiotas“ pagyvenęs jaunimas, neišskiriant nei vyrų nei merginų. Laisvas liberalus žodis iš anekdotų profesionalo lūpų skamba kietai, taikliai ir be abejo juokingai. O Lietuvoje komikų, kurie sugebėtu būtent taip meistriškai atlikti įvairaus žanro pokštus tikrai nėra daug. Tik šiame koncerte yra puiki galimybė palyginti du skirtingų kartų anekdotų meistrus ir įvertinti skirtumus.  Silpnų nervų žiūrovams, dievobaimingiems, neščioms ir cenzoriams įėjimas kenkia sveikatai. N-18. Visi kiti neabejotinai praleis žiauriai kietai gerą laiką.  Tikro kieto ir necenzūruoto humoro mėgėjai turėtų paskubėti, nes pirmiesiems turo koncertams Kaune, Šiauliuose, Panevežyje ir Vilniuje bilietų neliko dar gerokai prieš dvi savaites iki koncertų. Bilietus galima įsigyti kultūros  centrų kasose ir bilietai.lt  puslapyje. Renginio dieną bilietai brangs.

 

 Organizatoriai  „Juodojo humoro teatras“

 

Juodojo_humoro_vakaras_A-2_2015-14ok

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *