SEPTINTASIS TARPTAUTINIS INDIJOS KLASIKINIO MENO FESTIVALIS „SURSADHANA – 2015” vėl neaplenks Kupiškio

SEPTINTASIS TARPTAUTINIS INDIJOS KLASIKINIO MENO FESTIVALIS

„SURSADHANA – 2015” vėl neaplenks Kupiškio

Kol tokios saulėtos rudens pradžios dienos, nė nesitiki, kad gan greit pajusime rudeninę žvarbą, darbo dieną pradėsime ir baigsime tamsoje. Niekur nedingsi, iki žiemos solsticijų, šviesos srautas vis mažės. Taigi, kai ateis lapkritis ir šviesos bus vis mažiau, rudenišką niūrumą praskaidrins spalvingasis festivalis „Sursadhana“! Festivalis, kaip ir pernai, aplankys ne tik didžiuosius Lietuvos miestus, bet, išskirtinai ir Kupiškį! Šįkart susitikti kviečiame lapkričio 8 d., 17.00 val.

„SurSadhana “ – tai vienintelis, jau turintis tradicijas Lietuvoje festivalis, pristatantis klasikinius Indijos menus. Jau septintus metus žiūrovų bei klausytojų dėmesiui pristatomi ne tik žymiausi klasikinio šokio ir muzikos meistrai iš Indijos, bet ir Lietuvos ir kitų kaimyninių Europos šalių atlikėjai.

Šių metų festivalyje klasikinio Indijos šokio stebuklus jums atskleis novatoriškas, ambicingas ir itin perspektyvus šokėjų duetas iš Bangaloro, Parshwanath ir Shruti Upadhye. Choreografas, šokėjas Parshwanath Upadhye bei jo šokėjų komanda „Punyah Dance Company“ yra ne tik Indijoje bet ir visame pasaulyje puikiai žinomi klasikinio šokio atlikėjai, savo kompozicijose techniškai ir grakščiai apjungiantys Margi, Bharatanatyam ir Kalaripayattu elementus ir tuo pačiu pateikiantys šviežią bei unikalų požiūrį į klasikinį indišką šokį. Drauge su svečiais iš Indijos Kupiškio kultūros centro scenoje pasirodys ir klasikinio indų šokio meistrai iš Lietuvos.

Šių metų festivalio naujovė-galimybė išbandyti mehndi, tai kūno tapybos menas chna dažais. Subtiliais ornamentais jus papuoš šios technikos meistrės.

Bilietus į festivalio koncertą galite įsigyti Kupiškio kultūros centro kasoje. Bilieto kaina 5 eurai.

Info. tel. (8 459) 35 679

Nepraleisite progos pasinerti į įvairiaspalvius Indijos menų vandenis!

 

Vilija Morkūnaitė, festivalio kuratorė Kupiškyje

plakatas_12 sursadhana

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *