Kalėdų šventinis savaitgalis Kupiškyje 2015.12.11 – 2015.12.13

 Gerbiami Kupiškio krašto žmonės,

Šių metų gruodžio 11 – 13 dienomis Kupiškio miesto aikštėje organizuojama Kalėdų šventė. Šventė skirta Kupiškio krašto gyventojams, šeimoms, miesto svečiams, visiems, kas išsiilgę šventinio laikotarpio ir laukia Šv. Kalėdų. Gruodžio 11 d. šventė prasidės Kalėdiniu bėgimu nuo generolo Jono Černiaus paminklo iki miesto aikštės. Miesto aikštėje po bėgimo prasidės šventinis koncertas, po kurio vyks miesto eglės įžiebimo ceremonija bei šventinis fejerverkas. Gruodžio 12-ąją, nuo 11 val., miesto aikštėje visus svečius kvies šventinė mugė. Mugėje kviečiami dalyvauti tik Kupiškio krašto amatininkai, tautodailininkai, įvairios įstaigos ir bendruomenės. Kiekvienas iš mūsų kursime šventę sau, savo draugui, artimiesiems ir kaimynams. Trečiąją šventinio savaitgalio dieną bursimės Kupiškio kultūros centre, „Blusų turgelyje“. Ten galėsite keistis, parduoti ar padovanoti savo įvairius daiktus. Kūrybinėse dirbtuvėlese gaminsime dovanėles, mokysimės iš kitų kaip papuošti šventinį stalą ar ieškosime kitų idėjų šventėms.

Maloniai kviečiame Jūsų įmonę, įstaigą, organizaciją, bendruomenę prisidėti prie Kupiškio miesto Kalėdinės šventės ir atvykti pristatyti bei parodyti save žmonėms, kokie esate veiklūs, kūrybingi bei aktyvūs visuomenėje. Visos bendruomenės, rajono įstaigos įsikurs vienoje didelėje palapinėje, pastatytoje miesto aikštėje. Jeigu Jūs pažįstate kas pina krepšius, suka medų, mezga kojines, džiovina arbatą, kepa duoną, bandeles, daro sūrius ar kuria gražias dovanas – paskatinkite dalyvauti mugėje – tai puiki galimybė ir pasirodyti ir pasiūlyti kitiems.

Nuo gruodžio 7 iki 11 d. kviečiame atvežti ir papuošti savo kalėdinę eglutę miesto aikštėje. Gruodžio 12 d. bus renkama originaliausiai papuošta eglutė.

Tikimės šia švente pritraukti daugiau svečių ir iš kitų rajonų, parodyti gražų Kupiškio kraštą, kūrybingus Kupiškėnus ir smagiai praleisti šventinį savaitgalį Kupiškio mieste.

 

Šventinis savaitgalis KupiškyjeKvietimas puoši eglutę ir dalyvauti mugėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *