Kalėdinis spektaklis „Apie Sašą, keliones laiku ir… Kalėdas“

Mieli bičiuliai,   

Gražiausių metų švenčių laukimo laikas-tai metas, kuomet nutinka nuostabiausių dalykų ir visi jie pirmiausia gimsta  mūsų širdyse. Jei pasirenkame gėrį ir gerumą, tuomet įvyksta Kalėdų stebuklas, jei renkamės pikta, tuomet….. na, mūsų kalėdinė istorija kaip tik apie tai 🙂

Kupiškio miesto vaikai ir jaunimas kviečia jus į tradicinį Kalėdinį spektaklį gruodžio 26 d. Kupiškio kultūros centre. Jau penkiolikti metai iš eilės jaunieji kupiškėnai dovanoja visai bendruomenei spalvingą šventę, kuriai labai nuoširdžiai ruošiasi. Šiais metais spektaklį rodysime du kartus: 13 val. ir 17 val. Pasirinkite jums patogų laiką.

Kalėdinis spektaklis „Apie Sašą, keliones laiku ir… Kalėdas“ sukurtas pagal dramaturgo Vadimo Levanovo pjesę. Iš rusų kalbos pjesę vertė spektaklio režisierė Vilija Morkūnaitė.

Spektaklyje dalyvauja Kupiškio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija, choreografijos studija „Račiupėlis“, Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos šokio teatras „Una“, Kupos pradinės mokyklos mokiniai.

Po 13 val. spektaklio  galėsite susitikti su Kalėdų Seneliu ir gauti jo atneštas dovanėles, jei suaugusieji iš anksto susitars su Senelio padėjėja ( tel. 8 459 35682-Pokštininkė Tukė).

Pagarbiai, spektaklio kūrėjai

 

Kalėdinis spektaklis Apie Sašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *