Kviečiame į diskusiją su kineziterapeutais apie laikyseną

Kineziterapeutai Saulius Paštukas, Justina Barzevičienė kartu su VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centru ir Rokiškio rajono savivaldybės visuomeninės sveikatos biuru organizuoja diskusiją apie laikyseną. Ši tema labai svarbi kiekvienam iš mūsų ir kiekvienas turime suprasti, kad savo sveikata turime rūpintis mes patys.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Daugybę kartų esame girdėję, – išsitiesk, nesikūprink! Ar tai svarbu vien todėl, kad susikūprinę atrodome nepatraukliai? O gal yra daugiau galimų blogybių?

Šį kartą Nugaros mokyklėlėje vėl diskutuosime apie tai kaip pažinti ydingą laikyseną, kokią ji reikšmę turi suaugusiųjų ir vaikų sveikatai,  dalinsimės gyvenimiška ir profesine patirtimi bei žiniomis.

 Diskusijos turinys naudingas:

  •      –  siekiantiems išvengti nugaros skausmo;

  •      – jau esant nugaros skausmui;

  •      – dirbantiems sėdimą ar kitokio pobūdžio darbą;

  •       – darbdaviams, tėveliams, mokytojams.

Daugiau nei keturi dešimtmečiai nugaros mokyklos pradėtos taikyti gydant nugaros skausmus. Siekdamas sumažinti nugaros skausmo pasikartojimų po reabilitacijos ir efektyvesnio nugaros skausmo gydymo  Zachrisson Forsell 1969 metais įkūrė nugaros mokyklą. Nugaros mokykloje dažniausiai pateikiamos anatomijos, biomechanikos, tinkamos laikysenos, ergonomikos žinios ir fiziniai pratimai.

Pakalbėkime apie tai kartu šių metų sausio 27d., 17.15 val.

 

Diskusija Apie laikyseną

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *