Bendradarbiavimas labai svarbu, nes taip Kupiškio kraštas pristatomas vis plačiau :)

2017 m vasario 23 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete vyko Karjeros dienos. Į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, pakviesti visos Lietuvos mokyklų abiturientai ir kiti moksleiviai, susidomėję biomedicinos mokslais. Studentai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su potencialiais darbdaviais, pabendrauti su galbūt būsimais studentais ir kolegomis, su firmų atstovais, sužinoti apie praktikos ir įsidarbinimo galimybes. Šis renginys išskirtinis tuo, kad jis tarsi sujungė Atvirų durų bei Karjeros dienas ir buvo pavadintas „Ateitį planuok šiandien“.

collageRenginio dieną LSMU Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro pastatą aplankė apie 1 tūkst. žmonių. Gabiems ir žinantiems, ko nori siekti, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas yra puikiausia vieta karjeros pradžiai.

Abiturientai bendravo su fakultetų dėstytojais ir studentais, klausėsi alumnų kalbų. Renginys „Ateitį planuok šiandien“ vyko LSMU Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro trijose auditorijose. Viena auditorija buvo skirta abiturientams ir jų pažinčiai su LSMU. Čia buvo pristatytos studijų programos, konkursiniai balai, pokyčiai ir kita, ką būtina žinoti, rengiantis stoti į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą.

Kitoje auditorijoje rinkosi įmonių, ligoninių atstovai. 24 organizacijų kolektyvų nariai pasakojo apie savo darbovietes ir siūlė konkrečias karjerų perspektyvas jų įstaigose.

Renginyje  „Ateitį planuok šiandien”,  Vš Į Kupiškio ligoninės direktorė Roma Ramanauskienė ir Slaugos adminiostratorė Rasa Šaltenienė pristatė mūsų rajono gydymo įstaigą ir galimybes būsimiems medikams čia dirbti.

Jaunuosius būsimus gydytojus, moksleivius, planuojančius savo ateitį susieti su mediko profesija, bei kitus renginio dalyvius labai sudomino kartu su renginio rėmėju VšĮ Kupiškio r. turizmo ir verslo informacijos centru paruoštas stendas, bei informacinė medžiaga apie lankytinas Kupiškio rajono vietas.

 VšĮ Kupiškio ligoninės Slaugos administratorė Rasa Šaltenienė vos spėjo atsakinėti į renginio dalyvių klausimus kuo garsus Kupiškio kraštas, kur būtina apsilankyti atvykus į Kupiškio rajoną, kaip šiandien  gyvena kupiškėnai. Renginio dalyviai susižavėję aptarinėjo Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro pateiktą vaizdinę medžiagą. Kiekvienas norintis galėjo pasiimti lankstinukus, dviračių trąsų  žemėlapius.

Studentai, abiturientai ir kiti moksleiviai dėkojo už žinias, informaciją bei galimybes pabendrauti su LSMU studentais ir dėstytojais, ligoninių, vaistinių, maisto perdirbimo įmonių atstovais. Šis renginys padės jaunimui ne tik atrasti savo pašaukimą, gyvenimo kelią, bet ir motyvaciją likti Lietuvoje bei dirbti jos žmonių labui.

 

Straipsnį parengė:

VšĮ Kupiškio ligoninės

Slaugos administratorė

Rasa Šaltenienė

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *